Facebook Instagram

Pomysł na weekend - zwiedzenie Peppa Pig World i Thomas Land

Pomysł na weekend - zwiedzenie Peppa Pig World i Thomas Land

Jestem przekonana, że większość z Waszych dzieci na pewnym etapie swojego życia uwielbiała Świnkę Peppę oraz Tomka z bajki Tomek i Przyjaciele. U nas fascynacja tymi postaciami miała miejsce w zeszłym roku. Długo szukałam miejsca, w którym byłoby sporo atrakcji związanych z bohaterami tych bajek, ale w końcu się udało! Znalazłam w Anglii dwa parki rozrywki w których mieści się świat Świnki Peppy, a także świat Tomka oraz jego bajkowych przyjaciół. Jednym słowem – idealna wycieczka na weekend!

Pomysł na weekend - wycieczka do Białowieży

Pomysł na weekend - wycieczka do Białowieży

W zeszłym miesiącu pojechaliśmy na weekend do Białowieży, miejsca w którym można odpocząć, oderwać się od codziennego zgiełku, tłumu turystów i ciągłego pędu i biegu. Jestem zaskoczona tym, że zaledwie 200 km od Warszawy można poczuć niezwykle magiczny klimat i poczuć się jak w innym świecie – chociażby ze względu na to, że w Białowieży jest dużo osób mówiących po białorusku oraz cerkwie, które dodają sporo uroku. Sama historia tego miejsca jest wyjątkowo ciekawa i warto znaleźć czas na zapoznanie się z nią.

Autorka

Kilka słów o mnie

W lutym 2014 roku zostałam mamą. Wiele osób przygotowywało mnie na to, że po urodzeniu córki moje życie bardzo się zmieni. Owszem zmieniło się ale na lepsze!

Ku mojemu zdziwieniu, po narodzinach córki o wiele lepiej organizuje sobie czas, rzeczy, które wcześniej wydawały mi się nie możliwe, stały się możliwe. Ponadto, moja córka nigdy nie miała kolek, cały czas się uśmiecha i od trzeciego miesiąca życia przesypia całe noce. Pomysł na blog powstał z miłości do moje córki, która całkowicie odmieniła moje życie, dodała mi skrzydeł i niewiarygodnej siły. 

Został on stworzony zarówno dla kobiet planujących macierzyństwo, dla kobiet w ciąży oraz dla mam.

 

Historia bloga