Facebook Instagram

Masaże przeznaczone dla kobiet w ciąży

Masaże przeznaczone dla kobiet w ciąży

Będąc w ciąży, wiele przyszłych mam pragnie odrobiny relaksu i odprężenia.  Trudno im się dziwić. Nie ma co ukrywać, że noszenie pod sercem naszego przyszłego maleństwa i czucie jego ruchów jest najpiękniejszym uczuciem dla przyszłej mamy. Jednak dla organizmu, szczególnie w drugim i trzecim trymestrze ciąży jest to nie lada wysiłek, który często powoduje obrzęki i napięcia m.in. w barkach, karku, szyi, odcinku lędźwiowo-krzyżowym oraz w nogach.

Autorka

Kilka słów o mnie

W lutym 2014 roku zostałam mamą. Wiele osób przygotowywało mnie na to, że po urodzeniu córki moje życie bardzo się zmieni. Owszem zmieniło się ale na lepsze!

Ku mojemu zdziwieniu, po narodzinach córki o wiele lepiej organizuje sobie czas, rzeczy, które wcześniej wydawały mi się nie możliwe, stały się możliwe. Ponadto, moja córka nigdy nie miała kolek, cały czas się uśmiecha i od trzeciego miesiąca życia przesypia całe noce. Pomysł na blog powstał z miłości do moje córki, która całkowicie odmieniła moje życie, dodała mi skrzydeł i niewiarygodnej siły. 

Został on stworzony zarówno dla kobiet planujących macierzyństwo, dla kobiet w ciąży oraz dla mam.

 

Historia bloga