Facebook Instagram

Pudełka pomocne w utrzymaniu porządku w pokoju dziecka

Pudełka pomocne w utrzymaniu porządku w pokoju dziecka
Nie ma co ukrywać, Mikołajki i Święta zbliżają się wielkimi krokami. Zostało co prawda jeszcze trochę czasu na porządki i świąteczne zakupy, ale warto już teraz pomyśleć o  tym by uporządkować pokój dziecka i znaleźć w nim miejsce na prezenty które przyniesie Mikołaj. Dlatego postanowiłam przedstawić Wam dzisiaj kilka bardzo przydatnych akcesoriów, które Wam w tym pomogą.
 

Pudełko na zabawki wykonane z odpornej na zabrudzenia tkaniny. Posiada uchwyty dzięki którym można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki temu, że jest wykonane z materiału jest bardzo pojemne. Puste pudełko możemy łatwo złożyć i schować do szuflady. Idealnie sprawdza się nie tylko w domu, ale również do przechowywania zabawek podczas wakacji.

Pudełko na klocki wykonane ze sztucznego tworzywa bezpiecznego dla zdrowia to idealne rozwiązanie na przechowywanie klocków. Dzięki temu, że jest ono zamykane możemy mieć pewność, że schowane do środka klocki się nie pogubią.

Worek Play and Go to worek i mata do zabawy w jednym,  jest wykonany z bawełnianego płótna, idealny do przechowywania wielu zabawek o różnych gabarytach (klocków, lalek, samochodów, maskotek). Można go łatwo złożyć i rozłożyć oraz przenosić z miejsca na miejsce, dlatego idealnie sprawdza się nie tylko podczas zabaw w domu ale również podczas podróży. Rozłożony worek staje się matą idealną do zabawy. 

Pamiętajmy, że raz na jakiś czas warto uporządkować zabawki w pokoju dziecka. To idealny moment aby sprawdzić, czy aby przypadkiem nasze dziecko nie jest już za duże na pewne zabawki takie jak np. puzzle, gry. Dla prawidłowego rozwoju dziecka bardzo ważne jest to aby zabawki, szczególnie te edukacyjne było odpowiednio dobrane do wieku i rozwoju naszego dziecka. Teraz jest idealny moment na to, aby zabawki, z których nasze pociechy już wyrosły sprawiły radość innym dzieciom -  młodszemu rodzeństwu, lub potrzebującym dzieciom których jest tak dużo. 

 

 

Autorka

Kilka słów o mnie

Szczęśliwa mama 6 letniej Liliany i 4 miesięcznego Jasia.

Prowadzę blog osobisty o tematyce związanej z macierzyństwem i ciąża. 

Klaudia

 

Historia bloga