Facebook Instagram

Pomysł na prezent – ulubione zabawki niemowlaka

Pomysł na prezent – ulubione zabawki niemowlaka

Jest już prawie połowa grudnia, w związku z tym przybycie Świętego Mikołaja coraz bliżej. Chciałabym podzielić się z Wami kilkoma pomysłami na prezent dla najmłodszych pociech.

Zamieszczone przeze mnie propozycję prezentów, to ulubione zabawki mojej córki, którymi potrafi się bawić nawet przez parę godzin  i które wzbudzają w niej wielkie zainteresowanie.

1. Kolorowa, szeleszcząca lalka
Laleczka, której producentem jest firma „Lamaze” była przez parę miesięcy ulubioną zabawką mojej córki. Laleczka jest bardzo kolorowa oraz szeleszcząca, dzięki czemu wzbudza u dziecka ogromne zainteresowanie. Firma ta oferuje wiele tego typu  zabawek więc jest w czym wybierać!

2. Interaktywna książeczka

Interaktywna książeczka, której producentem jest Fisher Price od miesiąca jest jedną z najbardziej ulubionych zabawek mojej córki, która właśnie skończyła 10 miesięcy. Książeczka ma wiele melodyjek i wydaje odgłosy wielu zwierzątek przedstawionych na obrazkach. Każda strona książeczki na inna melodię, która wybrzmiewa zarówno po polsku jak i po angielsku.

3. Chodzik Gawędziarz
Również jedna z najbardziej ulubionych zabawek mojej córki.

Chodzik, wyprodukowany przez firmę VTECH wydaje wiele dźwięków i melodyjek,  ma mnóstwo guzików i przycisków, jest po prostu rewelacyjny!

4. Mata edukacyjna z zawieszkami
Mata edukacyjna z zawieszkami, firmy Fisher Price to od 2-3 miesiąca życia jedna z najlepszych zabawek mojej córki, służyła jest dobrych kilka miesięcy. Potrafiła się nią bawić godzinami, dlatego bardzo ją polecam!

5.Telefony, piloty itd…
Wiadomo nie od dzisiaj, że najlepsza zabawką dla dziecka są prawdziwe piloty, telefony itd… Na szczęście wiele firm produkuje również tego typu gadżety dla dzieci. Polecam tego rodzaju zabawki, dziecko na pewno będzie zadowolone!

Jestem bardzo ciekawa, jakie zabawki lubią Wasze dzieci? Podzielcie się tym z nami!

Autorka

Kilka słów o mnie

Szczęśliwa mama 6 letniej Liliany i 4 miesięcznego Jasia.

Prowadzę blog osobisty o tematyce związanej z macierzyństwem i ciąża. 

Klaudia

 

Historia bloga