Facebook Instagram

Prawidłowe odżywianie w ciąży

Prawidłowe odżywianie w ciąży

Prawidłowe odżywiane w ciąży jest bardzo ważne dla zdrowia i rozwoju dziecka.Będąc w ciąży przestrzegałam pewnych wskazówek, którymi chciałbym się dzisiaj podzielić.Dzięki prawidłowemu odżywianiu moja córka, która w chwili obecnej ma 9 miesięcy, nigdy nie miała żadnych problemów zdrowotnych – żadnych problemów z brzuszkiem, żadnych kolek. Jest zdrową i uśmiechniętą dziewczynką.Według lekarzy duży wpływ miało na to moje prawidłowe odżywianie  w czasie ciąży.

Autorka

Kilka słów o mnie

W lutym 2014 roku zostałam mamą. Wiele osób przygotowywało mnie na to, że po urodzeniu córki moje życie bardzo się zmieni. Owszem zmieniło się ale na lepsze!

Ku mojemu zdziwieniu, po narodzinach córki o wiele lepiej organizuje sobie czas, rzeczy, które wcześniej wydawały mi się nie możliwe, stały się możliwe. Ponadto, moja córka nigdy nie miała kolek, cały czas się uśmiecha i od trzeciego miesiąca życia przesypia całe noce. Pomysł na blog powstał z miłości do moje córki, która całkowicie odmieniła moje życie, dodała mi skrzydeł i niewiarygodnej siły. 

Został on stworzony zarówno dla kobiet planujących macierzyństwo, dla kobiet w ciąży oraz dla mam.

 

Historia bloga